#D7IiS

Od dłuższego czasu staramy się z narzeczonym o dziecko. Ostatnio okłamałam współpracowników, że mam wizytę rodziny, aby bez zbędnych tłumaczeń wziąć urlop.

Tak naprawdę miałam dni płodne. Wzięłam urlop na robienie dziecka  :D
ooolllaaa8883 Odpowiedz

A po pracy nie ma czasu czy jak?

renifer123

A może mają taki system zmianowy, że się mijają?

wolnyloginwolny Odpowiedz

Też wzięłam kiedyś taki urlop. Co prawda nie zamierzaliśmy płodzić potomka i wszystkiemu winna była pogoda bo 5 dni lało i wiało to co było robić w Zakopcu? Polecam wszystkim, jeden z najlepszych urlopów w życiu :)

Piripiri Odpowiedz

Szczęśliwy mąż z taką żoną

Melchizedek Odpowiedz

Radzę najpierw poczytać na temat owulacji,rodzajach plemników w nasieniu oraz polaryzacji jajeczek a nie pleść głupoty o wielokrotnym seksie. Po pierwsze sama owulacja trwa kilkanaście godzin. Po drugie w nasieniu faceta mamy plemniki dominujące płeć męska albo żeńska. Te pierwsze są mniejsze, szybsze ale mniej trwale jeśli chodzi o przeżycie w organizmie kobiety. Dlatego aby zwiększyć szanse na chłopca trzeba kochać się w trajcie lub tuż przed owulacja. Co do drugich plemników sytuacja jest odwrotna, aby zwiększyć szanse na dziewczynkę zalecane jest współżycie na dwa dni przed owulacja potem nie. Argument o częstym uprawianiu seksu nie jest dobry. Ejakulat wtedy nie jest tak "bogaty". Częste współżycie może w większości przypadków jak już dać nam dziewczynkę.

Jest tez coś takiego jak polaryzacja jajeczek. Konkretna komórka jajowa przyciąga określony typ plemników i tylko takiego wpuści. Wiec czasami może się zdarzyć, ze wszystko wyliczym a jednak do ciąży nie dojdzie. Po za tym duży wpływ na płeć ma tez styl życia faceta. Ze statyści wynika, Żr mężczyźni prowadzący siedzący tryb życia i pracy częściej płodzą dziewczynki.

Frimes

Ona chce dzieciaka, niekoniecznie chłopca.

ZdesperowanaJestem

Twój komentarz, być może niezamierzenie, brzmi jakby dziewczynki były gorsze jakieś.

Ckawka

Muszę mojego usadzić na dupie na parę miesięcy, żeby płodził dziewczynki. U niego w rodzinie sami chłopcy się rodzą, a wiadomo że chłopiec to stracone dziecko.

Polskiczlowiek Odpowiedz

I tak trzymaj 👌

SorryEverAfter Odpowiedz

A to ich zrobiłaś. Co najlepsze, jeżeli się uda, to będziesz mogła wziąć jeszcze duuuużo dłuższy urlop :D

ingselentall Odpowiedz

Powodzenia. Rozmnażanie się ma przyszłość.

kundelbury666 Odpowiedz

plemniki mają żywotność 72h więc zaczynać (dla pewności) powinniście już dwa dni przed cyklem

Dodaj anonimowe wyznanie